Innogel B450

Innogel B450 je speciální čisticí prostředek na nerezové oceli, který velmi snadno odstraňuje korozi. Innogel B450 je uživatelsky příjemný, zelený gel a je vhodný pro intenzivní čištění kontaminovaných ploch.

Innogel B450 může nahradit pískování, stírání a moření a další dnes běžné metody k odstranění koroze. Všechny tyto metody mají nevalný vliv na životní prostředí. Použitím Innogel B450 chráníte ohleduplně své životní prostředí narozdíl od výše jmenovaných metod.

S Innogel B450 odstraníte korozi jen s minimem vynaloženého úsilí a dokážete s výhodou vyčistit i povrchy, které se jinak čistí velmi obtížně. Innogel B450 lze nastříkat a rozprostřít štětcem nebo houbou po povrchu kovu. Za krátkou dobu můžete gel smýt a tímto procesem se zároveň odplaví veškeré nečistoty i koroze.

Jaký je rozdíl mezi Innogel B450 a B570 Innosoft?

Innosoft B570 má stejné nebo dokonce lepší výsledky, ale vyžaduje intenzivní mechanickou práci. Innogel B450 je ideální pro povrchy, které jsou obtížně dosažitelné. Innogel B450 má kontaktní dobu 4-24 hodiny, za kterou podává okamžité výsledky.

Co dělá Innogel B450 unikátním?

Přesto, že se Innogel B450 nazývá mořicí činidlo, je biologicky odbouratelný a proto je mnohem šetrnější k životnímu prostředí narozdíl od jiných mořidel. Počet kroků k ochraně životního prosředí se s použitím Innogel B450 výrazně snižuje.