Innoshine B570 (Innosoft B570)

 
 

Odstraňte korozi s Innoshine B570

 

Odstraňovač koroze pro odstraňování koroze a rezavých skvrn z nerezové oceli a jiných kovů

 
 
 

Innoshine B570 koroze odstraňovač je speciální hluboký čistič, který odstraňuje oxidy jako rez z nerezové oceli. Je to bílá viskózní kapalina s hodnotou pH 3, sestávající z organických kyselin a povrchově aktivních činidel. Je bez abrazivních částic. Innoshine B570 odstraňovač rzi je vhodný pro intenzivní čištění znečištěných povrchů, jako je koroze a další zrezivělé oblasti, také známé jako "čajové skvrny". Odstranění rzi nikdy nebylo tak snadné jako nyní. Nejedná se o mořící činidlo, takže přípravek je velmi šetrný vůči kovu. Innoshine B570 odstraňovač rzi je tedy neagresivní pro kovy, ale velmi efektivní vůči oxidům a nečistotám.

 

Náš odstraňovač koroze Innoshine B570 je 100% organický čistič

 
 
 

Tento produkt je také unikátní tím, že je 100% organický, takže nehrozí nebezpečí pro osoby, či životní prostředí. Odstraňovač rzi je vhodný teké pro čištění strojů používaných v potravinářství. 

 

Více než čistič nerezové oceli

 

Ačkoli Innohsine B570 rzi byl původně vyvinut pro odstraňování rzi z nerezové oceli, je zřejmé, že se také podává dobré výsledky u jiných kovů, jako je měď, hliník a dokonce i surová ocel. V posledně jmenovaném případě se nesmí použít Innocare B580 kondicionér. Běžné bílé korozní skvrny na hliníku lze také účinně odstranit pomocí tohoto produktu.

 

Chcete-li si udělat představu o tom, jak jedinečný je Innoshine B570 odstraňovač rzi, prohlédněte si naši galeriiZde můžete vidět, jak je možné pomocí Innoshine B570 odstranit rez z objektů, kde by se dalo předpokládat nemožné zbavit se zcela rzi.

 

Innoshine B570 je agresivní vůči korozi, ale mírný pro kovy.

 

Co dělá Innoshine B570 odstraňovač koroze tak jedinečným?

 
  • Především: Inonshine B570 odstraňovač rzi hladce odstraňuje sebemenší zbytky zri na nerezové oceli.
  • Nefunguje jen na nerezové oceli, ale i na jiné kovy, jako je měď, hliník a dokonce i hladké oceli.
  • Produkt je ekologický, není nebezpečný pro lidi a životní prostředí. Z tohoto důvodu je možné jej použít v potravinářském průmyslu - na rozdíl od běžných mořidel a čističů rzi.
  • Nemá vliv na oxidový povrch kovu: Innoshine B570 odstraňovač rzi je agresivní na korozi, ale mírný pro kovy.
  • Díky tenzidům, které snižují povrchové napětí, tento produkt proniká do pórů nerezové oceli, takže je možné působit tak zvaným "podpovrchovým útokem".
  • V kombinaci s kondicionérem Innocare B580, B570 Innoshine odstraňovač rzi brání budoucímu výskytu koroze.
  • Certifikované NSF , Innoshine B570 odstraňovač rzi může být použit v potravinářském průmyslu.
 
 
Ke stažení: